Оновлюємо гардероб

Ритуали ранку

Підкорюємо гори

Тести

Найдорожче

Зоряні ялинки: знаменитості показали своїх новорічних красунь

Моделі, актори і співачки люблять наряджати ялинки і влаштовувати барвисте свято

Головним атрибутом Різдва і Нового року є ялинка. Її прикрашають всілякими іграшками, солодощами і навіть грошима. Вони можуть бути справжніми або штучними, зеленими або кольоровими.

Знаменитості також люблять наряджати ялинки і хвалитися ними в соцмережах.

Сайт Сегодня. ua зібрав ТОП кращих новорічних ялинок знаменитостей, які опублікували свої знімки в Instagram.

Серед любителів нарядити ялинку на свята супермодель Сінді Кроуфорд і Клаудії Шиффер, співачка Бейонсе, а також актори Х'ю Джекмана і Кейт Хадсон.

@MeaningfulBeauty keeping me merry and bright.

Фото опубликовано Cindy Crawford (@cindycrawford)

Merry Xmas everyone! X

Фото опубликовано Claudia Schiffer (@claudiaschiffer)

Merry #ChristmasEve, y’all! Can’t believe the big man comes tomorrow!!! #SantaClausIsComingToTown

Фото опубликовано Reese Witherspoon (@reesewitherspoon)

Happy holidays everyone!! #hohoho #tistheseason #dab #naughtyandnice

Фото опубликовано Naomi Watts (@naomiwatts)

It's beginning to look a lot like Christmas..... #Christmas #FamilyTime #Home

Фото опубликовано YOLANDA (@yolanda.hadid)

Merry

Фото опубликовано Candice Swanepoel (@angelcandices)

Merry Christmas and Happy Holidays!!! Love & Light to The world!

Фото опубликовано Lindsay Lohan (@lindsaylohan)

Merry Christmas to you and yours ...

Фото опубликовано Hugh Jackman (@thehughjackman)

THANK YOU SANTA

Фото опубликовано Heidi Klum (@heidiklum)

Merry Christmas!!!

Фото опубликовано Eva Longoria Baston (@evalongoria)

Muito amor ... Natal #família #homesweethome #Erechim

Фото опубликовано Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio)

Реклама
Найважливіші та найцікавіші новини завжди під рукою
Life Сьогоднi в telegram-каналi Пiдпишись на RSS-канал Life Сьогоднi на Google News
Реклама
Гороскоп
Твій гороскоп на Сьогодні
Читати гороскоп
Just do it
Корисна порада на Сьогодні
Їсти ягоди щодня
Чому це важливо?
Лайфхак дня
Як бюджетно оновити гардероб
Хакнути
Сольник зірки
DOROFEEVA
31 липня / 20:00
5 головних концертів липня
Чи гідний сервіс на відпочинку в Україні?
Дізнатися більше про відпочинок
Спецпроект
Календар лайфхаків на літо
Липень
Лайфхаки за календарем
Гороскоп
Твій гороскоп на тиждень
1 - 7 серпня
Читати гороскоп
Найдорожчий спецтопік
Дорожче просто не знайдеш
Оренда VIP-яхти — ₴27 000/година
За що такі гроші?
тест
Чи зможеш відрізнити дизайнерський одяг від речей з ринку?
Спробувати
Де купатися
Топ пляжів недалеко від Києва
Хочу дізнатися!

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти