"Золотий глобус 2020": повний список лауреатів

Кращими фільмами визнані "1917" і "Одного разу в Голлівуді"
"Золотий глобус 2020": переможці
"Золотий глобус 2020": переможці / Фото: goldenglobes.com

5 січня в Лос-Анджелесі відбулася церемонія вручення премії "Золотий глобус 2020". Дивіться повний список переможців в матеріалі Сьогодні.Lifestyle.

Відзначимо, що кращими фільмами року за версією Голлівудської асоціації іноземної Преси стали "1917" і "Одного разу в Голлівуді", а кращим міні-серіалом названий "Чорнобиль".

"Золотий глобус 2020": повний список лауреатів

Кращий фільм (драма):

  • "Ірландець" (The Irishman)
  • "Шлюбна історія" (Marriage Story)
  • "1917" – переможець
  • "Джокер" (Joker)
  • "Маленькі жінки" (Little Women)

Кращий фільм іноземною мовою:

  • "Прощання" (The Farewell)
  • "Біль і слава" (Pain and Glory)
  • "Портрет дівчини у вогні" (Portrait of a Lady on Fire)
  • "Паразити" (Parasite) – переможець
  • "Знедолені" (Les Miserables)

Кращий сценарій:

  • Ноа Баумбах ("Шлюбна історія")
  • Пон Джун Хо і Хан Джі Вон ("Паразити")
  • Ентоні Маккарті ("Два Папи")
  • Квентін Тарантіно ("Одного разу в Голлівуді") – переможець
  • Стівен Заіллян ("Ірландець")

Квентін Тарантіно
Квентін Тарантіно / Фото: goldenglobes.com

Кращий режисер:

  • Пон Джун Хо ("Паразити (Parasite)
  • Сем Мендес ("1917") – переможець
  • Тодд Філліпс ("Джокер" Joker)
  • Мартін Скорсезе ("Ірландець" (The Irishman)
  • Квентін Тарантіно ("Одного разу в Голлівуді" (Once Upon a Time in Hollywood)

Найкраща пісня:

  • Beautiful Ghosts ("Кішки")
  • (I'M Gonna) Love Me Again ("Рокетмен") – переможець
  • Into the Unknown ("Холодне серце 2")
  • Spirit ("Король Лев")
  • Stand Up ("Гаррієт" (Harriet)

Краща музика до фільму:

  • Daniel Pemberton ("Сирота Бруклін") (Motherless Brooklyn)
  • Alexandre Desplat ("Маленькі жінки") (Little Women)
  • Hildur Guðnadottir ("Джокер") (Joker) – переможець
  • Thomas Newman (1917)
  • Randy Newman ("Шлюбна історія") (Marriage Story)

Кращий анімаційний фільм:

  • "Холодне серце 2" (Frozen II)
  • "Як приручити дракона 3: Прихований світ" (How to Train Your Dragon: The Hidden World)
  • "Містер Лінк: загублена ланка еволюції" (Missing Link) – переможець
  • "Історія іграшок 4" (Toy Story 4)
  • "Король Лев" (The Lion King)

Кращий фільм (комедія або мюзикл):

  • "Одного разу в Голлівуді" (Once Upon a Time in Hollywood) – переможець
  • "Кролик Джоджо" (Jojo Rabbit)
  • "Дістати ножі" (Knives Out)
  • "Рокетмен" (Rocketman)
  • "Мене звуть Долемайт" (Dolemite Is My Name)

Бред Пітт та Леонардо Ді Капріо
Бред Пітт та Леонардо Ді Капріо / Фото: goldenglobes.com

Краща чоловіча роль (драма):

  • Крістіан Бейл ("Форд проти Феррарі")
  • Антоніо Бандерас ("Біль і слава")
  • Адам Драйвер ("Шлюбна історія")
  • Гоакін Фенікс ("Джокер") – переможець
  • Джонатан Прайс ("Два Папи")

Краща жіноча роль (драма):

  • Синтія Еріво ("Гаррієт")
  • Скарлет Йоханссон ("Шлюбна історія")
  • Сірша Ронан ("Маленькі жінки")
  • Шарліз Терон ("Секс-бомба")
  • Рене Зеллвегер ("Джуді") – переможець

Краща чоловіча роль другого плану:

  • Том Генкс ("Прекрасний день по сусідству")
  • Ентоні Гопкінс ("Два Папи")
  • Аль Пачино ("Ірландець")
  • Джо Пеші ("Ірландець")
  • Бред Пітт ("Одного разу в Голлівуді") – переможець

Краща жіноча роль другого плану:

  • Кеті Бейтс "Річард Джуелл")
  • Аннетт Бенінг (The Report)
  • Лора Дерн ("Шлюбна історія") – переможець
  • Денніфер Лопес ("Стриптизерши")
  • Марго Роббі ("Секс-бомба")

Краща чоловіча роль (комедія або мюзикл):

В тренді
  • Деніел Крейг ("Дістати ножі")
  • Роман Ґріффін Девіс ("Кролик Джоджо")
  • Леонардо Ді Капріо ("Одного разу в Голлівуді")
  • Терон Еджертон ("Рокетмен") – переможець
  • Едді Мерфі ("Мене звуть Долеймайт")

Краща жіноча роль (комедія або мюзикл):

  • Аквафін ("Прощання" (The Farewell) – переможець
  • Ана де Армас ("Дістати ножі")
  • Кейт Бланшетт (Куди ти пропала, Бернадетт? ")
  • Біані Фельдштейн ("Освіта") (Booksmart)
  • Емма Томпсон ("Пізня ніч" (Late Night)

Аквафіна
Аквафіна / Фото: goldenglobes.com

Найкращий серіал (драма):

  • "Велика маленька брехня" (Big Little Lies)
  • "Корона" (The Crown)
  • "Вбиваючи Єву" (Killing Eve)
  • "Ранкове шоу" (The Morning Show)
  • "Спадкоємці" (Succession) – переможець

Найкращий серіал (комедія або мюзикл):

  • "Баррі" (Barry)
  • "Флібег" (Fleabag) – переможець
  • "Метод Комінскі" (The Kominsky Method)
  • "Дивовижна місіс Мейзел" (The Marvelous Mrs. Maisel)
  • "Політик" (The Politician)

Краща чоловіча роль в серіалі (комедія або мюзикл):

  • Майкл Дуглас ("Метод Комінскі") (The Kominsky Method)
  • Білл Гейдер ("Баррі") (Barry)
  • Бен Платт ("Політик") (The Politician)
  • Пол Радд ("Жити з собою") (Living with Yourself)
  • Рамі Юссеф ("Рамі") (Ramy) – переможець

Рамі Юссеф
Рамі Юссеф / Фото: goldenglobes.com

Краща жіноча роль в серіалі (комедія або мюзикл):

  • Крістіна Епплгейт ("Мертвий для мене") (Dead to Me)
  • Рейчел Броснаген ("Дивовижна місіс Мейзел") (The Marvelous Mrs. Maisel)
  • Кірстен Данст ("Як стати Богом в центральній Флориді") (On Becoming a God in Central Florida)
  • Наташа Ліоні ("Матрьошка") (Russian Doll)
  • Фібі Воллер-Брідж ("Флібег") (Fleabag) – переможець

Краща чоловіча роль в серіалі (драма):

  • Брайан Кокс ("Спадкоємці") (Succession) – переможець
  • Кіт Герінґтон ("Гра престолів") (Game of Thrones)
  • Рамі Малек ("Містер Робот") (Mr. Robot)
  • Тобайас Мензіс ("Корона") (The Crown)
  • Біллі Портер (Pose)

Краща жіноча роль в серіалі (драма):

  • Дженніфер Еністон ("Ранкове шоу") (The Morning Show)
  • Олівія Колман "Корона" (The Crown) – переможець
  • Джоді Комер ("Вбиваючи Єву") (Killing Eve)
  • Ніколь Кідман ("Велика маленька брехня" (Big Little Lies)
  • Різ Візерспун ( "Велика маленька брехня" (Big Little Lies)

Кращий міні-серіал або телефільм:

  • "Чорнобиль"

Кращий актор в міні-серіалі або телефільмі:

  • Рассел Кроу ("Найгучніший голос")

Краща актриса в міні-серіалі або телефільмі:

  • Мішель Вільямс ("Фоссі/Вердон")

Кращий актор другого плану в телесеріалі, міні-серіалі або телефільмі:

  • Стеллан Скашгорд ("Чорнобиль")

Краща актриса другого плану в телесеріалі, міні-серіалі або телефільмі:

  • Патриція Аркетт ("Удавання").

Спеціальні нагороди:

  • Премія Сесиля Б. Де Мілля (Нагорода за внесок у кінематограф) – Том Генкс
  • Премія імені Керол Бернетт (нагорода за внесок у галузі телебачення) – Еллен Дедженерес
  • Посол "Золотого глобуса 2020" (Символічний титул) – Ділан і Періс Броснани

Дивіться, як пройшла церемонія вручення премії "Золотий глобус 2019".

Реклама
Найважливіші та найцікавіші новини завжди під рукою
Life Сьогоднi в telegram-каналi Пiдпишись на RSS-канал Life Сьогоднi на Google News
Реклама
Гороскоп
Твій гороскоп на Сьогодні
Читати гороскоп
Just do it
Корисна порада на Сьогодні
Робити зарядку для ніг
Чому це важливо?
Лайфхак дня
Як заготовити компот з абрикос
Хакнути
Сольник зірки
DOROFEEVA
31 липня / 20:00
5 головних концертів липня
Чи гідний сервіс на відпочинку в Україні?
Дізнатися більше про відпочинок
Спецпроект
Календар лайфхаків на літо
Липень
Лайфхаки за календарем
Гороскоп
Твій гороскоп на тиждень
25 - 31 липня
Читати гороскоп
Найдорожчий спецтопік
Дорожче просто не знайдеш
Оренда VIP-яхти — ₴27 000/година
За що такі гроші?
тест
Чи зможеш відрізнити дизайнерський одяг від речей з ринку?
Спробувати
Де купатися
Топ пляжів недалеко від Києва
Хочу дізнатися!

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти