Головна Сьогодні

Хенкс на Бенкс, а Опра на Чопрі: всі обговорюють кумедний флешмоб голлівудських зірок (фото)

Знаменитості публікують кумедні фотоколажі

Новий флешмоб під назвою "Мій ельф" захопив соцмережі. Голлівудські зірки з легкої руки актриси Елізабет Бенкс масово публікують свої фотографії-колажі зі знаменитостями, імена яких римуються з їхніми власними.

Бенкс перша опублікувала на своїй сторінці в Twitter кумедний знімок – на цьому кадрі Том Генкс сидить у неї на плечі. "Я знаю, що ви всі чули про казку "Ельф на полиці", але чи справді чули..." – написала вона.

До речі, у книзі "Ельф на полиці" згадана традиція: в домі перед Різдвом з'являється ельф або інший магічний гість, який спостерігає за дітьми, щоб ті поводитися чемно й отримали подарунок від Санта-Клауса.

Світовий бомонд вже долучився до веселої різдвяної ідеї Елізабет Бенкс і поповнює стрічку соціальної мережі цікавими знімками.

Том Хенкс на Елізабет Бенкс

Elizabeth Banks (@elizabethbanks)

Ленні на Дженні

Американський співак Ленні Кравіц на поп-іконі Дженніфер Лопес.

Jennifer Lopez (@jlo)

Опра на Чопрі

"Опра на Чопрі", – написала Пріянка Чопра в своїй публікації, вибравши собі в ельфи телеведучу Опру Уїнфрі.

Priyanka Chopra Jonas (@priyankachopra)

The Queen на Делевінь

Модель Кара Делевінь знайшла для себе різдвяного ельфа – королеву Великої Британії.

Cara Delevingne (@caradelevingne)

Румер на Шумер

Актриса Емі Шумер вибрала собі в ельфи дочку Брюса Вілліса – Румер Уїлліс.

@amyschumer

Grease на Різ

Різ Уізерспун розмістила на своєму фото героїв мюзиклу "Бріолін".

Reese Witherspoon (@reesewitherspoon)

По на Джо

Ельфом для Джо Джонас став герой мультфільму "Телепузики" По.

J O E J O N A S (@joejonas)

Паскаль на Галь

Ізраїльська актриса Галь Гадот опублікувала фото з чилійсько-американським актором Педро Паскалем.

Gal Gadot (@gal_gadot)

Констанза на Сансі

Sophie Turner (@sophiet)

Софі Тернер в образі Санси Старк з серіалу "Гра престолів" і Джордж Констанза – персонаж популярного американського комедійного телесеріалу "Сайнфелд".

Мік на Нік

Музикант Мік Джаггер на актрисі Ніколь Кідман.

Nicole Kidman (@nicolekidman)

Нагадаємо, раніше Різ Візерспун запустила кумедний флешмоб.

Дивіться відео: у Мережі запустили флешмоб, щоб висловити подяку лікарям

А в соціальній мережі TikTok юзери із США запустили смішний флешмоб. Цього разу вони переодягаються у пенсіонерів, надівають маски і, використовуючи підроблені документи, купують собі алкоголь.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Читайте Segodnya.ua у Google News
Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти