4 липня 2016, 17:36
У Києві пройшов IX Міжнародний гольф-турнір

Д. Сержантов

<p>Д. Сержантов</p>

На вихідних в Києві відбувся щорічний IX Міжнародний гольф-турнір. У змагальної програми змагання взяло участь 90 спортсменів. Гольфісти показали прекрасні результати, за якими професійне журі визначило переможців.

Серед чоловіків у категорії 0,0 – 12,4 місця розподілилися наступним чином: Дмитро Дутчин (1-ше місце), Джон Джеймс (2-ге місце), Артур Бадюк (3-тє місце). У номінації 12,5 – 28,4 лідерами стали Олег Гребельник (1-ше місце), Олександр Шепчинський (2-ге місце), Сергій Позняков (3-тє місце). У жіночому заліку фаворитами назвали Олену Святко (1-ше місце), Дарину Горохівської (2-ге місце), Мірі Цой (3-тє місце). Найбільш віртуозними гравцями стала сім'я Святко. Фіналістів та тріумфаторів гольф-турніру нагородили пам'ятними подарунками від спонсорів, серед яких були путівки на острови, парфумерія, сертифікати у фітнес-клуби і багато інших цінних презенти.

Організатори IX Міжнародного гольф-турніру підготували для гостей насичену програму: прийшли очікували школа гольфу для початківців, турнір на тривалість сігарокуренія, вишукані страви та напої і багато іншого.

Ведучим заходу був шоумен Володимир Остапчук (веде ранкове шоу на каналі "Україна"). Музичне супроводження подарували маестро Олексій Коган і неповторний колектив Jazz in Kiev, які порадували глядачів відомими і улюбленими хітами в стилях lounge, bossa nova і Jazz.