"Золотий глобус 2020": переможці / Фото: goldenglobes.com
5 січня в Лос-Анджелесі відбулася церемонія вручення премії "Золотий глобус 2020". Дивіться повний список переможців в матеріалі Сьогодні.Lifestyle.
Відзначимо, що кращими фільмами року за версією Голлівудської асоціації іноземної Преси стали "1917" і "Одного разу в Голлівуді", а кращим міні-серіалом названий "Чорнобиль".
"Золотий глобус 2020": повний список лауреатів
Кращий фільм (драма):
- "Ірландець" (The Irishman)
- "Шлюбна історія" (Marriage Story)
- "1917" – переможець
- "Джокер" (Joker)
- "Маленькі жінки" (Little Women)
Кращий фільм іноземною мовою:
- "Прощання" (The Farewell)
- "Біль і слава" (Pain and Glory)
- "Портрет дівчини у вогні" (Portrait of a Lady on Fire)
- "Паразити" (Parasite) – переможець
- "Знедолені" (Les Miserables)
Кращий сценарій:
- Ноа Баумбах ("Шлюбна історія")
- Пон Джун Хо і Хан Джі Вон ("Паразити")
- Ентоні Маккарті ("Два Папи")
- Квентін Тарантіно ("Одного разу в Голлівуді") – переможець
- Стівен Заіллян ("Ірландець")
Кращий режисер:
- Пон Джун Хо ("Паразити (Parasite)
- Сем Мендес ("1917") – переможець
- Тодд Філліпс ("Джокер" Joker)
- Мартін Скорсезе ("Ірландець" (The Irishman)
- Квентін Тарантіно ("Одного разу в Голлівуді" (Once Upon a Time in Hollywood)
Найкраща пісня:
- Beautiful Ghosts ("Кішки")
- (I'M Gonna) Love Me Again ("Рокетмен") – переможець
- Into the Unknown ("Холодне серце 2")
- Spirit ("Король Лев")
- Stand Up ("Гаррієт" (Harriet)
Краща музика до фільму:
- Daniel Pemberton ("Сирота Бруклін") (Motherless Brooklyn)
- Alexandre Desplat ("Маленькі жінки") (Little Women)
- Hildur Guðnadottir ("Джокер") (Joker) – переможець
- Thomas Newman (1917)
- Randy Newman ("Шлюбна історія") (Marriage Story)
Кращий анімаційний фільм:
- "Холодне серце 2" (Frozen II)
- "Як приручити дракона 3: Прихований світ" (How to Train Your Dragon: The Hidden World)
- "Містер Лінк: загублена ланка еволюції" (Missing Link) – переможець
- "Історія іграшок 4" (Toy Story 4)
- "Король Лев" (The Lion King)
Кращий фільм (комедія або мюзикл):
- "Одного разу в Голлівуді" (Once Upon a Time in Hollywood) – переможець
- "Кролик Джоджо" (Jojo Rabbit)
- "Дістати ножі" (Knives Out)
- "Рокетмен" (Rocketman)
- "Мене звуть Долемайт" (Dolemite Is My Name)
Краща чоловіча роль (драма):
- Крістіан Бейл ("Форд проти Феррарі")
- Антоніо Бандерас ("Біль і слава")
- Адам Драйвер ("Шлюбна історія")
- Гоакін Фенікс ("Джокер") – переможець
- Джонатан Прайс ("Два Папи")
Краща жіноча роль (драма):
- Синтія Еріво ("Гаррієт")
- Скарлет Йоханссон ("Шлюбна історія")
- Сірша Ронан ("Маленькі жінки")
- Шарліз Терон ("Секс-бомба")
- Рене Зеллвегер ("Джуді") – переможець
Краща чоловіча роль другого плану:
- Том Генкс ("Прекрасний день по сусідству")
- Ентоні Гопкінс ("Два Папи")
- Аль Пачино ("Ірландець")
- Джо Пеші ("Ірландець")
- Бред Пітт ("Одного разу в Голлівуді") – переможець
Краща жіноча роль другого плану:
- Кеті Бейтс "Річард Джуелл")
- Аннетт Бенінг (The Report)
- Лора Дерн ("Шлюбна історія") – переможець
- Денніфер Лопес ("Стриптизерши")
- Марго Роббі ("Секс-бомба")
Краща чоловіча роль (комедія або мюзикл):
- Деніел Крейг ("Дістати ножі")
- Роман Ґріффін Девіс ("Кролик Джоджо")
- Леонардо Ді Капріо ("Одного разу в Голлівуді")
- Терон Еджертон ("Рокетмен") – переможець
- Едді Мерфі ("Мене звуть Долеймайт")
Краща жіноча роль (комедія або мюзикл):
- Аквафін ("Прощання" (The Farewell) – переможець
- Ана де Армас ("Дістати ножі")
- Кейт Бланшетт (Куди ти пропала, Бернадетт? ")
- Біані Фельдштейн ("Освіта") (Booksmart)
- Емма Томпсон ("Пізня ніч" (Late Night)
Найкращий серіал (драма):
- "Велика маленька брехня" (Big Little Lies)
- "Корона" (The Crown)
- "Вбиваючи Єву" (Killing Eve)
- "Ранкове шоу" (The Morning Show)
- "Спадкоємці" (Succession) – переможець
Найкращий серіал (комедія або мюзикл):
- "Баррі" (Barry)
- "Флібег" (Fleabag) – переможець
- "Метод Комінскі" (The Kominsky Method)
- "Дивовижна місіс Мейзел" (The Marvelous Mrs. Maisel)
- "Політик" (The Politician)
Краща чоловіча роль в серіалі (комедія або мюзикл):
- Майкл Дуглас ("Метод Комінскі") (The Kominsky Method)
- Білл Гейдер ("Баррі") (Barry)
- Бен Платт ("Політик") (The Politician)
- Пол Радд ("Жити з собою") (Living with Yourself)
- Рамі Юссеф ("Рамі") (Ramy) – переможець
Краща жіноча роль в серіалі (комедія або мюзикл):
- Крістіна Епплгейт ("Мертвий для мене") (Dead to Me)
- Рейчел Броснаген ("Дивовижна місіс Мейзел") (The Marvelous Mrs. Maisel)
- Кірстен Данст ("Як стати Богом в центральній Флориді") (On Becoming a God in Central Florida)
- Наташа Ліоні ("Матрьошка") (Russian Doll)
- Фібі Воллер-Брідж ("Флібег") (Fleabag) – переможець
Краща чоловіча роль в серіалі (драма):
- Брайан Кокс ("Спадкоємці") (Succession) – переможець
- Кіт Герінґтон ("Гра престолів") (Game of Thrones)
- Рамі Малек ("Містер Робот") (Mr. Robot)
- Тобайас Мензіс ("Корона") (The Crown)
- Біллі Портер (Pose)
Краща жіноча роль в серіалі (драма):
- Дженніфер Еністон ("Ранкове шоу") (The Morning Show)
- Олівія Колман "Корона" (The Crown) – переможець
- Джоді Комер ("Вбиваючи Єву") (Killing Eve)
- Ніколь Кідман ("Велика маленька брехня" (Big Little Lies)
- Різ Візерспун ( "Велика маленька брехня" (Big Little Lies)
Кращий міні-серіал або телефільм:
- "Чорнобиль"
Кращий актор в міні-серіалі або телефільмі:
- Рассел Кроу ("Найгучніший голос")
Краща актриса в міні-серіалі або телефільмі:
- Мішель Вільямс ("Фоссі/Вердон")
Кращий актор другого плану в телесеріалі, міні-серіалі або телефільмі:
- Стеллан Скашгорд ("Чорнобиль")
Краща актриса другого плану в телесеріалі, міні-серіалі або телефільмі:
- Патриція Аркетт ("Удавання").
Спеціальні нагороди:
- Премія Сесиля Б. Де Мілля (Нагорода за внесок у кінематограф) – Том Генкс
- Премія імені Керол Бернетт (нагорода за внесок у галузі телебачення) – Еллен Дедженерес
- Посол "Золотого глобуса 2020" (Символічний титул) – Ділан і Періс Броснани
Дивіться, як пройшла церемонія вручення премії "Золотий глобус 2019".