Кішка пробралася на трасу перед самим початком заїзду "Формули 1"

19 червня 2016, 00:23
Раніше в заїзд Гран-прі Канади втрутилися чайки

Цікава кішка. Фото: twitter.com/F1

У суботу 18 червня в Баку пройшов кваліфікаційний заїзд гонки " Формули 1 " . І перед самим початком заїзду на трасу вибігла кішка , – передає "Медуза".

" П'ять хвилин до початку кваліфікаційного заїзду на Гран -прі Європи . Пора зайняти зручне місце ! "

Про подальшу долю тварини невідомо , але , швидше за все , вона встигла покинути трасу до гонок .

Відзначимо , кішки – не єдиний несподіваний гість трас " Формули – 1 " . 12 червня в заїзд Гран – прі Канади втрутилися чайки , які просто розташувалися на асфальті .

Гонщик Себастьян Феттель , який посів друге місце , стверджував , що він поступився першістю Льюїсу Хемілтону саме через чайок – від несподіванки пілот заблокував колеса свого боліда . Феттель поскаржився , що птахи навіть не звернули на нього уваги . Хемілтон у відповідь заявив , що одна з чайок нагадила на візор його шолома .