Головна Сьогодні

"Золотий глобус – 2021": переможці премії

У США назвали переможців однієї з головних кінонагород світу

В ніч з неділі на понеділок в Лос-Анджелесі відбулася 78-а церемонія премії "Золотий глобус" . Через пандемію друга за значимістю кіноподія після "Оскара" провели в форматі відеоконференціі.Победітелей оголошували одночасно в містах Нью-Йорк і Беверлі-Хіллз. Розповідаємо, хто отримав нагороди цього року.

"Золотий глобус – 2021" – список переможців:

Кращий фільм (драма):

  • "Земля кочівників" – переможець
  • "Манк"
  • "Батько"
  • "Дівчина, що подає надії"
  • "Суд над чиказькою сімкою"

Кращий фільм (комедія або мюзикл):

  • "Борат 2" – переможець
  • "Гамільтон"
  • "Мьюзік"
  • "Зависнути в Палм-Спрінгс"
  • "Випускний"

Саша Барон Коен
Саша Барон Коен
Фото: twitter.com/BoratSagdiyev

Кращий режисер:

  • Емералд Феннелл ("Дівчина, що подає надії")
  • Девід Фінчер ("Манк")
  • Хлоя Чжао ("Земля кочівників") – переможець
  • Аарон Соркін ("Суд над чиказькою сімкою")
  • Реджина Кінг ("Одна ніч у Майямі")

Краща чоловіча роль (драма):

  • Різ Ахмед ("Звук металу")
  • Чедвік Боузман ("Ма Рейні: Мати блюзу", посмертно) – переможець
  • Ентоні Гопкінс ("Батько")
  • Гері Олдман ("Манк")
  • Тахар Рахім ("Мавританець")

Краща жіноча роль (драма):

  • Віола Девіс ("Ма Рейні: Мати блюзу")
  • Андра Дей (The United States Vs. Billie Holiday) – переможець
  • Кері Малліган ("Перспективна дівчина")
  • Френсіс Макдорманд ("Земля кочівників")
  • Ванесса Кірбі ("Фрагменти жінки")

Андра Дей
Андра Дей
Фото: Getty Images

Краща чоловіча роль (комедія або мюзикл):

  • Саша Барон Коен ("Борат 2") – переможець
  • Джеймс Корден ("Випускний")
  • Лін-Мануель Міранда ("Гамільтон")
  • Енді Семберг ("Зависнути в Палм-Спрінгс")
  • Дев Патель ("Історія Девіда Копперфілда")

Краща жіноча роль (комедія або мюзикл):

  • Марія Бакалова ("Борат 2")
  • Кейт Хадсон ("Мьюзік")
  • Мішель Пфайффер ("Піти не попрощавшись")
  • Розамунд Пайк ("Аферистка") – переможець
  • Аня Тейлор-Джой ("Емма")

Найкращий серіал (драма):

  • "Мандалорец"
  • "Корона" – переможець
  • "Озарк"
  • "Ретчед"
  • "Країна Лавкрафта"

Емма Коррін в серіалі "Корона"
Емма Коррін в серіалі "Корона"
Фото: Netflix

Краща чоловіча роль в серіалі (драма):

  • Джейсон Бейтман ("Озарк")
  • Джош О`Коннор ("Корона") – переможець
  • Аль Пачино ("Мисливці")
  • Меттью Різ ("Перрі Мейсон")
  • Боб Оденкірк ("Краще телефонуйте Солу)

Краща жіноча роль в серіалі (драма):

  • Олівія Колман ("Корона")
  • Джоді Комер ("Вбиваючи Єву")
  • Емма Коррін ("Корона") – переможець
  • Лора Лінні ("Озарк")
  • Сара Полсон ("Ретчед")

Найкращий серіал (комедія):

  • "Емілі в Парижі"
  • "Тед Лассо"
  • "Стюардеса"
  • "Шіттс Крик" – переможець
  • "Велика"

Кадр з серіалу "Шиттс Крик"
Кадр з серіалу "Шиттс Крик"
Фото: themoviedb.org

Краща чоловіча роль другого плану:

  • Саша Барон Коен ("Суд над чиказькою сімкою")
  • Деніел Калуя ("Юда і Чорний Месія") – переможець
  • Джаред Лето ("Диявол в деталях")
  • Білл Мюррей ("Остання крапля")
  • Леслі Одом-молодший ("Одна ніч в Майамі")

Краща жіноча роль другого плану:

  • Гленн Клоуз ("Елегія хіллбіллі")
  • Олівія Колман ("Батько")
  • Джоді Фостер ("Маврітанец") – переможець
  • Аманда Сейфрід ("Манк")
  • Хелена Зенгель ("Новини з усього світу")

Джоді Фостер
Джоді Фостер
Фото: Getty Images

Кращий сценарій:

  • Аарон Соркін ("Суд над чиказькою сімкою") – переможець
  • Хлоя Чжао ("Земля кочівників")
  • Флоріан Зеллер і Крістофер Хемптон ("Батько")
  • Джек Фінчер ("Манк")
  • Емералд Феннелл ("Перпесктива дівчина")

Краща музика до фільму:

  • Олександр Деспла ("Опівнічне небо")
  • Людвіг Йоранссон ("Тенет")
  • Джеймс Ньютон Ховард ("Новини з усього світу")
  • Трент Резнор, Аттікус Росс і Джон Батист ("Душа") – переможець
  • Трент Резнор і Аттікус Росс ("Манк")

Краща чоловіча роль в серіалі (комедія або мюзикл):

  • Дон Чідл ("Чорний понеділок")
  • Юджин Леві ("Шіттс Крик")
  • Ніколас Голт ("Велика")
  • Джейсон Судейкіс ("Тед Лассо") – переможець
  • Ремі Юссеф ("Рамі")

Джейсон Судейкіс
Джейсон Судейкіс
Фото: скриншот

Краща жіноча роль в серіалі (комедія або мюзикл):

  • Лілі Коллінз ("Емілі в Парижі")
  • Кейлі Куоко ("Стюардеса")
  • Ель Феннінг ("Велика")
  • Кетрін О'Хара ("Шіттс Крик") – переможець
  • Джейн Леві ("Незвичайний плейлист Зої")

Кращий анімаційний фільм:

  • "Сімейка Крудсів 2"
  • "Вперед"
  • "Душа" – переможець
  • "Подорож на Місяць"
  • "Легенда про вовків"

Раніше ми розповідали, що напередодні премії трапився скандал.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Читайте Segodnya.ua у Google News

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти