Головна Сьогодні

Victoria's Secret оголосили учасниць нового шоу: фото всіх дівчат

Цього року ефектними образами нас порадують 26 "ангелів", серед них вперше – українка

ТочнадатащорічногошоуVictoria's Secretпокиневідома,показплануютьпровестивлистопаді.Затекастингмоделейвжеповністюузгодженийізатверджений,-передаєburo247.ua.

Цього рокуефектнимиобразаминаспорадують26"ангелів",середяких:АдріанаЛіма,Бехаті Прінслу,АлессандраАмброзіо,КендісСвейнпол,ЛейлаНда,ГрейсЕлізабетііншікрасуні.МоделлюVictoria's Secret-2017такожсталанашаспіввітчизницяДашаХлистун.

Основний склад:

Грейс Елізабет


Публикация от Grace Elizabeth (@lovegrace_e)


Сяо Вень Цзюй


Публикация от Jū, Xiǎowén 雎晓雯 (@jujujuxiaowen)


Даніела Брага


Публикация от Daniela Braga (@bragadany)


Херієт Пол


Публикация от Herieth Paul (@heriethpaul)


Джорджія Фоулер


Публикация от GEORGIA FOWLER (@georgiafowler)


Сан Волет


Публикация от Sanne Vloet (@sannevloet)


Марія Борхес


Публикация от MARIA BORGES (@iammariaborges)


Аланна Аррінгтон


Публикация от lana (@alannaarrington)


Меггі Лайн


Публикация от Maggie Laine (@maggievlaine)


Ліомі Андерсон


Публикация от Leomie Anderson (@leomieanderson)


Меган Вільямс


Публикация от Megan Williams (@meganmayw)


Барбара Фіалхо


Публикация от Barbara Fialho (@barbarafialho1)


Катя Григор'єва


Публикация от Kate Grigorieva (@_kate_g_)


Новачки:

Даша Хлистун


Публикация от DK (@dariakhlystun)


Алексіна Грем


Публикация от Alexina Graham (@alexinagraham)


Жизель Олів'єра


Публикация от Gizele Oliveira (@giizeleoliveira)


Бруна Ліріо


Публикация от Bruna Lírio (@brunalirio)


Майова Ніколас


Публикация от Unicorn (@mayowanicholas)


Ванесса Муді


Публикация от Vanessa Moody (@vanessa_moody)


Юлія Белякова


Публикация от Julia Belyakova (@iamjuliabelyakova)


Айден Кертісс


Публикация от aiden curtiss (@aidencurtiss)


Вікторія Лі


Публикация от VictoriaLee (@victorial24)


Естель Чен


Публикация от Estelle Chen 陈瑜 (@chen_estelle)


Надін Леопольд


Публикация от Nadine Leopold (@nadineleopold)


Алексія Мораі


Публикация от Alecia Morais (@alecia_morais)


Амільна Естевао


Публикация от Amilna Estevao (@officialamilnaestevao)


Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Читайте Segodnya.ua у Google News

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти