Головна Сьогодні

Каменських, Могилевська і Меланія з Іванкою Трамп: як зірки відзначають Різдво (фото)

Зірки діляться в соціальних мережах зворушливими фотографіями

Сьогодні, 25 грудня, християни західного обряду святкують Різдво. Українські та світові знаменитості вітають зі святом своїх родичів, друзів, колег і шанувальників. Вони діляться у соціальних мережах зворушливими фотографіями у вузькому сімейному колі.

Давайте ж подивимося, як вони відпочивають:

Джамала

"Щасливого Різдва всім моїм друзям і фанам у всьому світі! Миру та любові для кожного!" – написала Джамала під фотографією в Instagram.

Jamala (@jamalajaaa)

Павло Зібров

"Нехай це світле і добре свято подарує вам сотні радісних днів", – написав відомий український співак.

(@Pavlo_zibrov)

Катя Осадча

Відома телеведуча в ніч на 25 грудня гучно відсвяткувала католицький Святвечір. Вона влаштувала традиційне українське застілля з колядками та вертепом.

Katya Osadcha (@kosadcha)

Настя Каменських

"З Різдвом всіх, хто відзначає сьогодні", – написала зірка під фотографією, на якій вона позує біля ялинки.

NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux)

Монатік

Співак опублікував оригінальний колаж-привітання.

Dmitriy Monatik (@monatik_official)

Наталія Могилевська

"Ви любите Новий рік? Я – обожнюю", – написала зірка.

(@Nataliya_mogilevskaya)

Оля Полякова

"Ми з дівчатами вітаємо всіх зі святом! Merry Christmas!"

(@Polyakovamusic)

Григорій Решетник

З нагоди Різдва багатодітний телеведучий опублікував сімейне фото з трьома синами і дружиною.

RG (@grisha_reshetnik)

Світлана Тарабарова

Співачка показала, як із сином Іваном ліпить сніговика у дворі будинку.

@tarabarova

Різдво 25 грудня – особливий день і для західних зірок!

Брюс Уілліс

Дружина голівудського актора Емма Хемінг-Вілліс показала миле сімейне фото з коханим і двома дочками.

Emma Heming Willis (@emmahemingwillis)

Меланія Трамп

"Мені подобається відстежувати з дітьми поїздку Санти в Різдвяну ніч, коли він подорожує по всьому світу. Щасливого Різдва", – написала перша леді США.

First Lady Melania Trump (@flotus)

Іванка Трамп

Дочка Дональда Трампа опублікувала фото з чоловіком Джаредом Кушнером.

Ivanka Trump (@ivankatrump)

Принц Чарльз і герцогиня Камілла

"Бажаємо всім щасливого Різдва і Нового року", – написали принц Чарльз і герцогиня Камілла.

Clarence House (@clarencehouse)

Селін Діон

Легендарна канадська співачка з нагоди Різдва поділилася фото з трьома синами – Рене-Чарльзом, Едді і Нельсоном.

Celine Dion (@celinedion)

Джастін Бібер і Хейлі Болдвін

Популярний канадський поп-виконавець відзначає Різдво разом із коханою дружиною і друзями.

Justin Bieber (@justinbieber)

Майлі Сайрус

Епатажна співачка опублікувала цілу серію світлин в костюмах Санти.

Miley Cyrus (@mileycyrus)

Мерайя Кері

Зірка відзначає свято разом із дітьми.

Mariah Carey (@mariahcarey)

Вікторія Бекхем

На різдвяному фото Вікторія та Девід Бекхеми позують із дітьми – дочкою Харпер, синами Крузом, Ромео і Брукліном.

Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Кендалл Дженнер

Модель Кендалл Дженнер опублікувала в Instagram фото, на якому позує у відвертому вбранні на високих підборах.

Kendall (@kendalljenner)

Єва Лонгорія

Актриса теж відзначила Різдво у сімейному колі.

Eva Longoria Baston (@evalongoria)

Нагадаємо, принц Гаррі і Меган Маркл із сином представили першу різдвяну листівку після переїзду в США. До того ж, фани кумедно відреагували на різдвяний кавер MARUV & BOOSIN.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Читайте Segodnya.ua у Google News
Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти