Головна Сьогодні

Топ-15 кухонних гаджетів, які збережуть ваші гроші

Від бамбукових рушників і піноутворювача до силіконових пакетів для бутербродів – 15 речей, які допомагають заощаджувати

Скільки грошей на місяць заощадить вам домашня йогуртниця? Ви замислювалися, скільки грошей ви витрачаєте на тиждень на лате і капучіно? А може, варто не так часто ходити по хліб, що швидко псується?

Ми знайшли відповіді на ці питання. До вашої уваги 15 предметів і пристосувань, які допоможуть помітно заощадити.

Матеріал виходить не на правах реклами.

Домашній прес для паніні

Фото: instagram / amazon

Ох вже ці паніні, завоювали вони нас і наші животи. Чим, до речі, користуються кав'ярні. А якщо готувати паніні вдома, то яка його собівартість? Рахуймо: домашній прес для приготування можна купити за 1 135 грн. Хліб, шинка, сир, зелень вдома є завжди. Ходові продукти. Якщо в кав'ярні паніні в середньому коштує 60 грн, то "відбити" гроші, витрачені на прес, вдасться після 14 домашніх паніні. Сюди вкладали вартість інгредієнтів.

Піноутворювач

Класний гаджет для заощадливих любителів лате і капучіно. Вартість такого напою в середньому 30 грн, спінювач можна купити за 150 грн. Тобто 5 порцій пінного латте – і гаджет окупився.

Набір для приготування суші

За розрахунок взяли набір для суші за ціною 200 грн. Для чудових домашніх суші продуктів знадобитися ще стільки ж. Виходить, що якісний продукт ви отримаєте за 400 грн. Це трохи дорожче, ніж у суші-барах. Але вже після других-третіх домашніх суші, гроші за набір для їхнього приготування ви "відіб'єте".

Йогуртниця

У вашій родині люблять йогурти і на тиждень доводитися витрачати на них до 200 грн, майже тисячу на місяць. А якщо придбати йогуртницю і робити натурпродукт вдома? Хорошу можна купити за 480 грн і за один раз ви отримаєте 6 порцій домашнього, без загусників-барвників продукту. Упродовж місяця вартість йогуртниці, з урахуванням витрат на молоко, завкваску та електроенергію "відбивається".

Бамбукові рушники для кухні

Вкрай універсальна річ. Ціна одного – від 80 до 165 грн. Але скільки економії. Такі речі універсальні, бо їх легко відіпрати. Користуватися ними можна упродовж року. Щоби було зрозуміліше, рулон паперових кухонних рушників у середньому коштує 30 грн, і він може витратити за місяць. А це 360 грн на рік.

Силіконові губки для посуду

Фото: instagram / amazon

Ідеш до магазину, купуєш поролонові губки для посуду. Упаковку. За знижкою. Кожна з них служить тиждень від сили. Тобто на це витрачаємо 25 грн на тиждень, 100 грн на місяць. Заощадливі люди радять силіконову губку. Вартість 50-100 грн. Багато за раз? Можливо. Але вона прослужить більше, ніж декілька днів. Її легко мити і на ній не залишається запахів.

Силіконові пакети для бутербродів та іншої їжі

Фото: instagram / dailypickph

Вартість набору (3 шт) – 350 грн. Дорого. Але це тільки на перший погляд. У силіконових пакетах зручніше носити, наприклад, бутерброди та овочі. Вони практичні, їх зручно мити і їхня гарантія – 12 місяців. Нагадаємо, що кілька хороших, але пластикових контейнерів коштує 100 грн, і вони втрачають вигляд після двох тижнів використання.

Контейнер для зелені

Коштує він близько 300 грн. Не дорого, але й не дешево. Варто згадати, скільки свіжої зелені доводиться викидати у відро для сміття. Не догледіли, не встигли з'їсти – і гроші на кріп-петрушку та іншу зелень витрачені даремно. Це близько 60 грн. А так ви будете знати, що упродовж тижня витрачати на це гроші не будете.

Мінівафельниця

Фото: instagram / amazon

Хочеться свіжої випічки, зокрема бельгійських вафель. Прекрасний вибір за ціною 120-150 грн, ціна залежить від добавок. А можна придбати домашню вафельницю та готувати їх удома. До речі, тісто можна заморожувати і випікати вафлі коли заманеться. Коштує мінівафельниця 350 грн у середньому. По суті, після 5-7 шт, приготованих самостійно вафель, витрачені гроші ви повернете.

Багаторазові пакети для хліба

Фото: instagram / ambalaje.plastsistem


Ви можете сказати, що у вас є хлібниця. А відповісти на питання, як швидко хліб псується в цій хлібниці зможете? Лише доба – і хліб потрібно купувати знову. Спеціальні пакети забезпечать хлібу та випічці свіжість до 10 днів. Вони просочені спеціальними безпечними антигрибковими речовинами.

Пакет коштує приблизно 10 грн, так само, як і буханець хліба. Але їстимете ви його тиждень, та не викинете, коли він зіпсується наступного дня.

Насадка для крана

Часта історія – відкриваєш кран, відволікаєшся, а вода все тече. Ми ж усі пам'ятаємо, скільки вона нині коштує? Спеціальна насадка на кран насичує воду киснем, за рахунок цього вода сильніше розпорошується і менше витрачається. Фахівці порахували, що з такою насадкою на місяць можна заощадити до 30-50 грн. Саму насадку можна купити за 150 грн.

Енергозаощадливі лампи

Де ми найчастіше проводимо час? На кухні. Фахівці з "домашньої економії" давно радять користуватися світлодіодними і люмінесцентними лампами. Так, вони коштують 30-40 грн дорожче звичайних, але і служать довше, і електроенергію зберігають.

Екосумка

Фото: instagram / summer_agony

Про це стільки вже сказано. Але це працює, і далеко не багато хто продовжує купувати пластикові пакети в супермаркеті. Порахуйте: за один пакет ви платите 3 грн, на місяць – це до 40 грн. Екосумка коштує 50 грн і користуватися ви нею будете більше року. Та й планеті стане легше.

Багаторазова пляшка для води

Фото: instagram / oceangiftsgroup

Чи не щодня ми купуємо 0,75 л мінеральної води із собою, а це 10-15 грн. На місяць ми витрачаємо на воду близько 400 грн. Але можна ж брати воду, наприклад, фільтровану з дому, витративши 150 грн на багаторазову пляшку. Заощадження грошей і знову ж захист екології.

А тут дізнаєтеся про сім ефективних способів заощадження грошей .

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Читайте Segodnya.ua у Google News

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти